OGŁOSZENIA PARAFIALNE

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

Niedziela Zesłania Ducha Świętego – 19 maja 2024r.

1. Dziś w naszej parafii dzień I Komunii świętej. W tygodniu zapraszam dzieci i wszystkich chętnych na Biały Tydzień. Msze święte codziennie o godz. 17:00 w Kościele w Boruszynie. Natomiast za tydzień zapraszam do Boruszyna na godz. 12:00 dzieci, które
rok temu przystąpiły do I Komunii świętej.
2. Jeszcze raz bardzo dziękujemy dzieciom i rodzicom dzieci I Komunijnych za złożenie Daru ołtarza do naszych kościołów w postaci odnowionej zabytkowej monstrancji. Bóg zapłać.
3. W najbliższą sobotę- 25 maja dzieci pierwszokomunijne i ich rodzice udają się na pielgrzymkę do Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej do Skrzatusza. Wyjazd o godz. 9:30 z przystanku w Boruszynie. Proszę, aby dzieci zabrały albę.
4. W poniedziałek święto NMP Matki Kościoła – Msze św. w naszej parafii w Młynkowie o godz. 10:00, w Boruszynie o 17:00; a w Tarnówku o godz. 19:00.
5. Nabożeństwa majowe zostaną odprawione w tygodniu po mszy świętej w Boruszynie, a w niedzielę o godz. 18ej. przy Grocie Matki Bożej. W Młynkowie o 18ej. przy Figurze Matki Bożej, a Tarnówku o 17:30 w kościele. Zachęcam do modlitwy.
6. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim, którzy w tym tygodniu zaangażowali się w rożne prace w naszej parafii. Bóg zapłać.
7. Biuro parafialne czynne jest w środę od 16:00-16.45.