OGŁOSZENIA PARAFIALNE

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

IV Niedziela Wielkanocna- 21 kwietnia 2024r.

Niedziela Dobrego Pasterza

1. Dziś światowa niedziela modlitw o nowe i święte powołania do kapłaństwa. Przed kościołami zbieramy ofiary na utrzymanie naszego Seminarium Duchownego w Poznaniu. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.
2. Komisja Liturgiczna Archidiecezji Poznańskiej organizuje kurs dla fotografów i operatorów sprzętu audiowizualnego. Osoby chętne proszone są o zgłoszenie się do ks. proboszcza.
3. Młodzież zachęcamy do wyjazdu latem od 2-6 lipca do Gostynia na Archidiecezjalne Dni Młodych Paradiso organizowane we współpracy Księży Filipinów ze Świętej Góry w Gostyniu i Duszpasterstwa Młodzieży Archidiecezji Poznańskiej. Podczas Paradiso
młodzież może doświadczyć żywego, młodego i pięknego Kościoła, a także wziąć udział w Eucharystii, modlitwie, świadectwach, konferencjach, wielbieniu, warsztatach, zawodach sportowych, koncertach, kinie plenerowym i biesiadzie. Chętne osoby
proszone są o kontakt z ks. proboszczem.
4. Archidiecezja poznańska organizuje latem pielgrzymkę do Francji i na Cypr. Bliższe informacje u ks. proboszcza.
5. Biuro parafialne czynne w środę, a cmentarne w czwartek od godz. 16:00 do 17:00
6. Zmarł śp. Bogdan Chaiński z Boruszynka, lat 74, pogrzeb odbył się w sobotę. Dobry Jezu…