OGŁOSZENIA PARAFIALNE

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

III Niedziela Wielkanocna- NIEDZIELA BIBLIJNA- 14 kwietnia 2024 r.

1.  Od dzisiejszej niedzieli rozpoczynamy w kościele Tydzień Biblijny. Zachęcam, aby czytać Pismo Święte. W naszym Kościele parafialnym w Boruszynie- dziś popołudniu o godz. 15:00, przeczytamy fragmenty Pisma Świętego- Ew. wg. św. Łukasza.
Zapraszamy do przyjścia i posłuchania Słowa Bożego czytanego przez chętnych parafian.
2. Za tydzień w IV Niedzielę Wielkanocną zwaną Niedzielą Dobrego Pasterza, będziemy modlić się o nowe i święte powołania, a przed kościołami będziemy zbierać ofiary na utrzymanie Seminarium Duchownego w Poznaniu. Za wszystkie ofiary składam
serdeczne: Bóg zapłać!
3. Spotkanie Rady Duszpasterskiej w sobotę o 16:00 w Boruszynie.
4. Biuro parafialne czynne środę, a cmentarne w czwartek od 16:00- 17:00.