OGŁOSZENIA PARAFIALNE

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

II Niedziela Wielkanocna- Święto Miłosierdzia Bożego
7 kwietnia 2024r.

1. Dziś Święto Bożego Miłosierdzia- uroczyste nabożeństwo z odmówieniem koronki do Bożego Miłosierdzia w naszym kościele parafialnym w Boruszynie o godz. 15:00.
2. W następną niedzielę- 14 kwietnia roku we wszystkich kościołach w Polsce obchodzona będzie Niedziela Biblijna. Z tej okazji zapraszam do publicznego czytania Pisma Świętego, w przyszłą Niedzielę o godzinie 15:00 do kościoła parafialnego w Boruszynie.
Można też przyjść i posłuchać Słowa Bożego. W tym roku hasłem przewodnim Tygodnia Biblijnego jest: „Powołani do Wspólnoty – KOMUNII z Bogiem i bliźnimi w Kościele”. Osoby zainteresowane czytaniem Pisma Świętego proszę o zgłoszenie się u mnie po każdej Mszy Świętej w zakrystii lub w biurze parafialnym – do piątku 12 kwietnia.
3. Zapraszamy osoby chętne do dołączenia do scholii parafialnej. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu z panią Kasią Kapral.
4. W tym tygodniu policzone zostały pieniądze na parafialny Fundusz Gospodarczy. Bardzo dziękujemy ofiarodawcą i tym, którzy policzyli pieniążki przekazywane w kopertach jak i przelewanych na poszczególne konta.
5. W tym tygodniu wróciła odnowiona zabytkowa monstrancja z XVII w. – dar dzieci i rodziców I komunijnych wraz z futerałem, który ufundowały osoby bawiące się na parafialnym wieczorku karnawałowym. Odnowiony został również relikwiarz i 2
świeczniki. Wszystkim ofiarodawcom składam serdeczne Bóg zapłać.
6. Biuro parafialne czynne w środę od 16:00- 17:00.
7. Biuro cmentarne czynne w czwartek od 16:00-17:00.