OGŁOSZENIA PARAFIALNE

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

UROCZYSTOŚĆ ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

31 marca 2024 r.
Chrystus Zmartwychwstał, prawdziwie Zmartwychwstał. Alleluja.

1. Dziękuję wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób zaangażowali się w przygotowanie Grobu Pańskiego i naszych kościołów na święta oraz liturgię w poszczególne dni Triduum Paschalnego. Dziękuję także za życzenia i dary złożone na stół proboszczowski.
2. W Poniedziałek Wielkanocny Eucharystie wg porządku niedzielnego. W tym dniu zebrane ofiary przeznaczone są na Katolicki Uniwersytet Lubelski, WT w Poznaniu i szkoły katolickie. Za wszystkie ofiary, w imieniu całej Wspólnoty Parafialnej składam
serdeczne Bóg Zapłać!
3. W najbliższy piątek z racji oktawy wielkanocny nie ma postu.
4. W przyszłą sobotę odbędzie się I spowiedź święta dla dzieci pierwszokomunijnych o 14:00-ej w Boruszynie.
5. W przyszłą niedzielę – zwaną Białą- obchodzimy święto Miłosierdzia Bożego. Przygotowujemy się do tego święta odmawiając codziennie o godz. 15:00 Koronkę do Miłosierdzia Bożego- dziś, w środę i sobotę w Boruszynie, w poniedziałek i czwartek w
Młynkowie, we wtorek i w piątek w Tarnówku. W niedzielę uroczystą koronkę odmówimy w Boruszynie. Tego też dnia odbędzie się zbiórka do puszek przed kościołem po każdej mszy świętej na Caritas Archidiecezjalną.
6. W tym tygodniu I piątek miesiąca – spowiedź w czwartek w Tarnówku, a w piątek w Boruszynie o 17:30.
7. W I sobotę miesiąca w Tarnówku – Nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi o 9:20, a po nim Msza Święta.
8. W przyszłą niedzielę – I miesiąca – w Młynkowie o 8:30 śpiewamy Godzinki o NMP.
9. Biuro parafialne w tym tygodniu będzie nieczynne.
10. Zmarła śp. Barbara Błoch- pogrzeb odbędzie się we wtorek o godz. 11:00 w Boruszynie oraz śp. Kazimierz Szwed, pogrzeb odbędzie się w piątek o godz. 11:00 w Młynkowie. Dobry Jezu…