OGŁOSZENIA PARAFIALNE

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

IV Niedziela Zwykła – 28 stycznia 2024r.
1. W poniedziałek ostatnia kolęda w naszej parafii w Tarnówku: od p. Szyler, Lubkowski, Mazur, Ilski, Kaźmierczak, Begier, a następnie od Leśniczówki- p. Kaźmierczak do p. Grabickich i Głów i dalej obie strony do p. Wassel.
2. W piątek 2 lutego- Święto Ofiarowania Pańskiego, Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Msze św., z obrzędem poświęcenia gromnic, w Młynkowie o godz. 10.00; w Tarnówku o godz. 16:00, a w Boruszynie o godz. 18.00.
Dzieci I komunijne proszę by przyszły do poświęcenia świec na wieczorną mszę świętą.
Można będzie też zakupić świece- gromnice: duże w cenie 20 zł, oraz małe (torebkowe) w cenie 15zł. oraz złożyć ofiarę na klasztory klauzurowe.
3. Okazja do spowiedzi z racji pierwszego piątku we wtorek w Młynkowie, czwartek w Tarnówku, a w piątek w Boruszynie pół godziny przed mszą święta. Nie będzie odwiedzin chorych w tym miesiącu.
4. Spotkanie dla Wspólnoty Różańcowej z Tarnówka w sobotę o godz. 10ej w Tarnówku.
5. Intencja dla Wspólnoty Żywego Różańca świętego: „Za chorych i cierpiących oraz opiekujących się chorymi”.
6. Biuro parafialne czynne w środę, a cmentarne w czwartek od 16:00-17:00. Zapraszam zwłaszcza te osoby, które zajmują się grobami, którym skończyły się prolongaty i mają być zlikwidowane- zostały oznaczone specjalnymi tabliczkami w październiku w
ubiegłym roku.
7. W przyszłą niedzielę w Połajewie odbędą się Gminne obchody 105 Rocznicy Powstania Wielkopolskiego. Bliższe informacje są umieszczone na tablicy ogłoszeń.
8. Można się jeszcze zapisać na Parafialny Wieczorek Karnawałowy, który odbędzie się 10 lutego- w ostatnią sobotę karnawału w Sali wiejskiej w Boruszynie. Zapisy do następnej niedzieli 4 lutego. Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału by miło spędzić czas i
wspomóc naszą parafie.
9. Zmarła śp. Urszula Ozorkiewicz z Młynkowa oraz śp. Witold Przybysz z Tarnówka. Pogrzeby odbyły się w sobotę. Dobry Jezu…