OGŁOSZENIA PARAFIALNE

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

1. W najbliższą sobotę- 20 stycznia w naszej parafii odbędzie się coroczna Adoracja Pana Jezusa.
Odbywać się będzie w Boruszynie. Zapraszam:

– od godz. 15:00- 16:00- mieszkańców Młynkowa
– od godz:16:00- 17:00- mieszkańców Tarnówka
– od godz. 17:00- 18:00- mieszkańców Boruszyna
2. Trwa kolęda w naszej parafii w Młynkowie. Plan kolędy:
– poniedziałek (15.01.2024r)- Młynkowo- kolęda rozpocznie się o godz. 10:00
– od pana Grzegorza Kita do pałacu i od pałacu do p. Bartłomieja Nowak
– wtorek (16.01.2024r.)- Młynkowo-
– od państwa Sotek- Kryger-Kępińska i od p. Jolanty Nowak do p. Janusza Rajek (jedna i
druga strona ulicy)
– środa (17.01.2024r.)- Młynkowo-
– od p. Janusza Figlarz- Cwigon- Kapral- Klimas- Siemieniak – Krawczyk- Gursz- Grabicki- Łusiewicz- Urban- Pietrzak- Kubiś- Mazur- Braun- Łapka- Dzierzkiewicz do p. Marka Frieske
– czwartek (18.01.2024r.)- Młynkowo-
– od państwa Szymaniak- Granops- Garstka- Jessa- Dukat- Urban- Jędrzejczak- Grot- Kopaniarz- Budner- Prokopiuk- Nowak- Henke- Mazur- Wojciechowski- Piotr- Chaiński- p. Władysława Koczorowskiego
– sobota (20.01.2024r.)- Młynkowo-
– od p. Majer do p. Bednarek (jedna i druga strona ulicy) + państwo Polcyn do p. Krystiana Łapki
Proszę o przyjechanie autem pod probostwo 15 min. przed rozpoczęciem kolędy.
3. Za tydzień w Połajewie XXIV Międzynarodowe Spotkania Kolędników- Dudziarzy.
Więcej informacji można uzyskać z plakatów umieszczonych w naszej gablocie parafialnej.
4. Za tydzień przed kościołami zbiórka na utrzymanie katolickiego Radia Emaus.
5. Zmarł śp. Rafał Pieszyński z Młynkowa, lat 49; pogrzeb odbył się w minionym tygodniu. Dobry Jezu…
6. Ogłoszenia specjalne:
a) Wszystkim Rodzinom, które wzięły udział w Wystawie „Rodzinna Szopka Betlejemska”, składam serdeczne podziękowanie za poświęcony czas, zaangażowanie, które włożyliście w przygotowanie tych wyjątkowych Szopek Bożonarodzeniowych. Każda Szopka została wyróżniona miłą niespodzianką, która znajduje się już w środku szopki i jest wyrazem uznania dla Waszego
zaangażowania oraz za Wasz wkład pracy włożony w jej wykonanie.
b) Zapraszamy Parafian, Waszych Przyjaciół i Gości na Wieczorek Karnawałowy, który odbędzie się w naszej parafii w ostatnią sobotę karnawału 10 lutego na sali wiejskiej w Boruszynie. Jest to doskonała okazja do wspólnego świętowania, radości, posłuchania pięknej muzyki zanim wejdziemy w okres Wielkiego Postu. Zapisy w Boruszynie u pani Katarzyny Dyczkowskiej, w
Tarnówku u pani Bożeny Kulwas i pani Barbary Koniecznej a w Młynkowie u pani Lucyny Frieske. Zapisy do 4 lutego. Serdecznie zachęcamy do udziału w tym wyjątkowym Wieczorze i mamy nadzieję, że licznie się pojawią zarówno młodzi, jak i starsi parafianie i goście, małżeństwa i osoby samotne, abyśmy mogli razem spotkać się, porozmawiać i uczcić zakończenie karnawału. Wieczór ten
wypełniony będzie radosnym śpiewem, integracją i wspólnym przeżywaniem piękna muzyki. Koszt od jednej osoby 50 zł. Część zebranej kwoty podczas tego wydarzenia zostanie przeznaczona na wspieranie różnych inicjatyw parafialnych. Serdecznie w imieniu organizatorów zapraszam.