Odpust ku czci Świętej Rodziny w Młynkowie

Odpust ku czci Świętej Rodziny w Młynkowie

W niedzielę, 1 stycznia 2023r. nasza wspólnota parafialna przeżywała święto-odpust ku czci Świętej Rodziny. Uroczystej sumie odpustowej przewodniczył oraz homilię wygłosił ojciec Joachim ze Wspólnoty Misjonarzy Świętej Rodziny z Bąblina. Po Mszy Świętej zawierzyliśmy się opiece Najświętszej Rodzinie oraz odbyła się procesja eucharystyczna. Ksiądz proboszcz podziękował o. Joachimowi, wszystkim parafianom i gościom za wspólną modlitwę oraz wszystkim zaangażowanym w przygotowanie i przeżycie tej pięknej uroczystości. Podczas homilii o. Joachim przekazał naszej wspólnocie bardzo cenne wskazówki dla życia wspólnotowego i rodzinnego. Ukazał nam Świętą Rodzinę jako wzór dla wszystkich rodzin.
Rodzino z Nazaretu.
Broń naszych rodzin broń.
Jezusie, Maryjo, Święty Józefie broń.