Niedziela Świętej Rodziny – 27 grudnia 2020r.

1. Dzisiaj odpust ku czci św. Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa w Młynkowie o godz. 12.00.
  2. W czwartek we wspomnienie liturgiczne św. Sylwestra papieża, w ostatni dzień roku kalendarzowego, zapraszam na Eucharystię o godz. 16.00 do kościoła w Boruszynie, szczególnie rodziny naszej parafii, których bliscy odeszli do Pana w 2020r. Modlitwę zakończymy nabożeństwem dziękczynno – przebłagalnym za miniony rok.
  3. W Nowy Rok – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi – Msze św. w naszej parafii tak, jak w każdą niedzielę.
  4. Od wtorku 29 grudnia 2020r. w naszej parafii rozpocznie się kolęda. W tym roku, ze względu na pandemię, tak jak już ogłaszałem kolęda będzie miały inny charakter. Będę zapraszał do przyjścia do Kościoła na msze świętą- osoby i rodziny mieszkające na danej trasie kolędowej. Kolędę rozpoczniemy od Tarnówka. Zapraszam na msze świętą do kościoła w Tarnówku parafian:
    – we wtorek na godz. 17:00 – parafian mieszkających od numeru 1-30;
    – w środę na godz. 17:00 – parafian mieszkających od numeru 31-60
    – w sobotę na 16:00 – parafian mieszkających od numeru 61-90
    Tradycyjnie podczas kolędy można złożyć dobrowolną ofiarę kolędową z podpisaną kopertą ofiarodawcy. Ofiary będą przeznaczone na spłatę długów naszej parafii.
  5. Biuro parafialne czynne w środę po wieczornej Eucharystii.
  6. Bardzo Dziękuję wszystkim dobroczyńcom za dary przynoszone na świąteczny stół proboszczowski. Niech Dobry Bóg Wam wynagrodzi.
  7. Zapraszamy do posłuchania audycji radiowej „Poniedziałek przy mikrofonie” w poniedziałek o godz. 18:00

29 grudnia 2020 – 3 stycznia 2021r.

Wtorek 29 grudnia

Tarnówko 17:00 – za parafian z Tarnówka (nr 1- 30)

Środa 30 grudnia

Tarnówko 17.00 – za parafian z Tarnówka (nr 31-60)