IV Niedziela Zwykła – 31 stycznia 2021 r.

IV Niedziela Zwykła – 31 stycznia 2021 r.

 1. We wtorek 2 lutego- Święto Ofiarowania Pańskiego- Matki Bożej Gromnicznej, Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Msze św., z obrzędem poświęcenia gromnic, w Młynkowie o godz. 10.00; w Tarnówku o godz. 16:00, a w Boruszynie o godz. 18.00. Przed Kościołem będzie można złożyć ofiarę na klasztory klauzurowe.
 2. Okazja do spowiedzi z racji pierwszego piątku miesiąca, w piątek 5 lutego podczas adoracji od godz. 17.30 w Boruszynie oraz w Święto 2 lutego, 30 min. przed każdą Eucharystią. Nie będzie odwiedzin chorych w tym miesiącu.
 3. Biuro parafialne czynne po wieczornej Eucharystii w środę i piątek.
 4. Dziś nasz parafialny Caritas zbiera na poszkodowaną rodzinę w pożarze. Za wszystkie ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać!
 5. Wraz z Sanepidem przypominamy i prosimy o bezwzględne przestrzeganie przepisów epidemicznych: uczestników nabożeństw obowiązuje bezpieczny dystans i maseczki zakrywające usta i nos. Przy wejściu dezynfekujemy ręce. Obowiązuje nadal ograniczenie ilości osób na Mszy świętej. Na drzwiach naszych kościołów są one wypisane.
 6. W imieniu organizatorów zapraszam dziś dzieci z rodzicami- na wspólne spotkanie przy żłóbku: w Młynkowie o godzinie 14.00, w Tarnówku o godzinie 15.00 a w Boruszynie o godzinie 16.00.
 7. Intencja dla Wspólnoty Żywego Różańca świętego: „O zdrowie dla chorych i cierpiących oraz o ustanie pandemii”.
 8. Przed kościołem polecam „Przewodnik Katolicki” z modlitewnikiem na miesiąc luty, w cenie 6 zł,-
 9. Zmarł śp. Przemysław Prokopiuk l. 38 z Młynkowa; pogrzeb odbył się w minionym
  tygodniu. Dobry Jezu …