IV Niedziela Wielkiego Postu- 14 marca 2021 r.

1. Zapraszam na nabożeństwa pasyjne:
    – Droga Krzyżowa we wtorek w Młynkowie, w czwartek w Tarnówku, a w piątek w Boruszynie o godz. 17:30
    – Gorzkie Żale w każdą niedzielę Wielkiego Postu o godz. 15.00. w Boruszynie.
  2. W dniach od 19 do 25 marca 2021 roku, w ramach obchodów Jubileuszowego Roku św. Józefa, trwać będzie w Polsce TYDZIEŃ MODLITW O OCHRONĘ ŻYCIA. W tej intencji będziemy w czasie mszy świętej odmawiali Litanię do św. Józefa.
  3. W piątek Uroczystość św. Józefa- Oblubieńca NMP, Msza święta o godz. 18:00 w Boruszynie. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  4. Spotkanie dla naszego parafialnego Caritasu odbędzie się w najbliższy wtorek o 20ej. na probostwie. Członków i wszystkich chcących zaangażować się w działalność charytatywną serdecznie zapraszam.
  5. Biuro parafialne czynne w środę i piątek po wieczornej Eucharystii oraz w piątek od godz. 10 do 11.
  6. Audycja radiowa „W poniedziałek przy mikrofonie” – w poniedziałek o godz. 18:00.
  7. Kto chce prenumerować „Przewodnik Katolicki”- proszę się zgłosić do zakrystii i odbierać go w zakrystii.
  8. Bardzo Dziękuję za składane ofiary na PFG, oraz na daninę diecezjalną. Koperty na daninę można zabierać spod chóru albo samemu napisać na kopercie Danina Diecezjalna.
  9. Zmarł śp. Jan Piotr z Młynkowa, miał 75 lat, pogrzeb odbył się w minionym tygodniu. Dobry Jezu..