IV Niedziela Wielkiego Postu- 14 marca 2021r.

1. Zapraszam na nabożeństwa pasyjne:
    – Droga Krzyżowa we wtorek w Młynkowie, w czwartek w Tarnówku, a w piątek w Boruszynie o godz. 17:30
    – Gorzkie Żale w każdą niedzielę Wielkiego Postu o godz. 15.00. w Boruszynie.
  2. W dniach od 19 do 25 marca 2021 roku, w ramach obchodów Jubileuszowego Roku św. Józefa, trwać będzie w Polsce TYDZIEŃ MODLITW O OCHRONĘ ŻYCIA. W tej intencji będziemy w czasie mszy świętej odmawiali Litanię do św. Józefa.
  3. W piątek Uroczystość św. Józefa- Oblubieńca NMP, Msza święta o godz. 18:00 w Boruszynie. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  4. Spotkanie dla naszego parafialnego Caritasu odbędzie się w najbliższy wtorek o 20ej. na probostwie. Członków i wszystkich chcących zaangażować się w działalność charytatywną serdecznie zapraszam.
  5. Biuro parafialne czynne w środę i piątek po wieczornej Eucharystii oraz w piątek od godz. 10 do 11.
  6. Audycja radiowa „W poniedziałek przy mikrofonie” – w poniedziałek o godz. 18:00.
  7. Kto chce prenumerować „Przewodnik Katolicki”- proszę się zgłosić do zakrystii i odbierać go w zakrystii.
  8. Bardzo Dziękuję za składane ofiary na PFG, oraz na daninę diecezjalną. Koperty na daninę można zabierać spod chóru albo samemu napisać na kopercie Danina Diecezjalna.
  9. Zmarł śp. Jan Piotr z Młynkowa, miał 75 lat, pogrzeb odbył się w minionym tygodniu. Dobry Jezu..

INTENCJE MSZALNE – 14– 21 marca 2021r.

IV Niedziela Wielkiego Postu 14 marca LAETARE /RADOŚCI/

MŁYNKOWO 9.00 – 11 rocz. śm. śp. Władysława Nowak
TARNÓWKO 10.30 – śp. Halinę Surma w I rocz. śm. i zm. z rodziny
BORUSZYN 12.00 – śp. Wacława Antkowiak w 11 rocz. śm. i Czesławę Antkowiak i Stanisława i Krystynę Szukalskich
BORUSZYN 15.00. GORZKIE ŻALE

Wtorek 16 marca

MŁYNKOWO 17.30 – Droga Krzyżowa
MŁYNKOWO 18.00 – śp. Bronisława Mantaj- int. od córki Doroty z rodziną

Środa 17 marca

BORUSZYN 18.00 – Nowennowa
1. – śp. Zdzisława Nowak w 5 rocz. śm., żonę Janinę, zm. z rodziny Nowak, Jarosz i Kaczmarek
2. – śp. Teresę Pochyluk (2 rocz. śm.) i męża Kazimierza; Walentynę Pietrzak (20 rocz. śm.) i męża Franciszka i zm. z rodziny
3. – W 6 rocz. śm. Pawła Gawrycha i zm. z rodziny
4. – 6 rocz. śm. Jana Drzastwę i zm. z rodziny, Jadwigę, Leona Błaszyk i zm. z rodziny
5. – śp. Helenę Siodła- int. od rodziny Dreger
6. – śp. Andrzeja Leszczyńskiego- int. od Zygmunta Białasik z rodziną
7. – śp. Mieczysława Urbana- int. od rodziny Beder i Landy z Pakosławia
8. – śp. Jadwigę Więckowską – int. od Anny, Leszka Cerkaskich z rodziną i od kuzynki Barbary
9. – śp. Annę Grabicką, Aleksandrę, Czesława Kubiś; Helenę, Tadeusza, Stefana Wolniewicz – int. od Sylwii
10. – śp. Przemysława Prokopiuk – int. od rodziny Kopaniarz
11. – śp. Jerzego Januchowskiego- int. od syna Marka z rodziną
12. – śp. Rafała Disterheft – int. od rodziny Skórskich
13. – śp. Jan Czekała w 3 rocz. śm.
14. – śp. Jana Piotr- int. od rodziny Piotrowskich

Czwartek 18 marca

TARNÓWKO 17:30 – Droga Krzyżowa
TARNÓWKO 18.00 – śp. ks. Jana Robakowskiego