IV Niedziela Wielkanocna – 25 kwietnia 2021r. Niedziela Dobrego Pasterza

1. Dziś światowa niedziela modlitw o nowe i święte powołania do kapłaństwa. Przed kościołami zbieramy ofiary na utrzymanie naszego Seminarium Duchowne w Poznaniu. Za wszystkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.
  2. W najbliższą sobotę rozpocznie się piękny miesiąc maj- miesiąc Matki Bożej. Nabożeństwo majowe w sobotę i niedzielę będzie po mszy świętej, a w tygodniu przez cały miesiąc o godz. 18.00. w każdym kościele. Tam gdzie będzie odprawiana w danym dniu Eucharystia, nabożeństwo będzie po niej. Proszę Wspólnotę Żywego Różańca o pomoc w odprawianiu nabożeństw.
  3. W pierwszą sobotę maja zapraszam wszystkie Róże Różańcowe na wspólną Eucharystię do Boruszyna na godz. 16.00. Półgodziny przed mszą świętą będzie wystawiony Najświętszy Sakrament. Proszę o modlitwę różańcową w intencji powołań i za powołanych.
  4. Bardzo Dziękuję wszystkim osobom, które pomogły i pomagają w wycince drzewa w przy kościele w Tarnówku, jak i na naszym cmentarzu w Boruszynie. Zostały też obcięte gałęzie przez firmę Enea przy Kościele w Boruszynie. Odpowiednie pozwolenia otrzymaliśmy z naszej gminy.
  5. Zmarła śp. Maria Gacek z Tarnówka, lat 63, pogrzeb odbył się w minionym tygodniu. Dobry Jezu….

25 kwietnia – 2 maja 2021r.

IV Niedziela Wielkanocna 25 kwietnia NIEDZIELA DOBREGO PASTERZA

MŁYNKOWO 9.00 – śp. Agnieszkę Bukowską, Ryszarda Sell; Helenę i Marcina Skowronek, Wiktora Marcinkowskiego i zmarłych z rodziny Kucharz

TARNÓWKO 10.30 – śp. Tadeusza Budaj- 8 rocz. śm. zm. z rodziny Budaj i Henke

BORUSZYN 12.00 – śp. Dariusza Ogińskiego, Gertrudę, Stanisława Konys; Dorotę, Janinę, Henryka Wilk

Wtorek 27 kwietnia

Młynkowo 18:00 – śp. ks. Mariana Kieroń

Środa 28 kwietnia

Boruszyn 18:00 –
1. śp. Helenę Siodła – int. od Czesława Gacek z rodziną z Obrzycka
2. śp. Mieczysława Urbana – int. od rodziny Mazur z Boruszyna
3. śp. Jadwigę Więckowską – int. od Ewy Dymek z rodziną
4. śp. Czesława Nowak- int. od wnuczki Moniki z Mateuszem
5. śp. Stefanię Pawlęta- int. od wnuczki Agnieszki z Przemkiem
6. śp. Włodzimierza Pietrzak – int. od ojca Józefa
7. śp. Ludwika Bielawskiego w 11 rocz. śm.
8. śp. Irenę Grot – int. od rodziny Radomskich z Obornik
9. śp. Krystynę Jagła – int. od rodziny Świderskich
10. śp. Krystynę Jagła – int. od siostry Łucji z mężem
11. śp. Marka Jop- int. od córki Marty z mężem i dziećmi