IV Niedziela Wielkanocna – 25 kwietnia 2021 r.

IV Niedziela Wielkanocna – 25 kwietnia 2021 r.

Niedziela Dobrego Pasterza

  1. Dziś światowa niedziela modlitw o nowe i święte powołania do kapłaństwa. Przed kościołami zbieramy ofiary na utrzymanie naszego Seminarium Duchowne w Poznaniu. Za wszystkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.
  2. W najbliższą sobotę rozpocznie się piękny miesiąc maj- miesiąc Matki Bożej. Nabożeństwo majowe w sobotę i niedzielę będzie po mszy świętej, a w tygodniu przez cały miesiąc o godz. 18.00. w każdym kościele. Tam gdzie będzie odprawiana w danym dniu Eucharystia, nabożeństwo będzie po niej. Proszę Wspólnotę Żywego Różańca o pomoc w odprawianiu nabożeństw.
  3. W pierwszą sobotę maja zapraszam wszystkie Róże Różańcowe na wspólną Eucharystię do Boruszyna na godz. 16.00. Półgodziny przed mszą świętą będzie wystawiony Najświętszy Sakrament. Proszę o modlitwę różańcową w intencji powołań i za powołanych.
  4. Bardzo Dziękuję wszystkim osobom, które pomogły i pomagają w wycince drzewa w przy kościele w Tarnówku, jak i na naszym cmentarzu w Boruszynie. Zostały też obcięte gałęzie przez firmę Enea przy Kościele w Boruszynie. Odpowiednie pozwolenia otrzymaliśmy z naszej gminy.
  5. Zmarła śp. Maria Gacek z Tarnówka, lat 63, pogrzeb odbył się w minionym tygodniu. Dobry Jezu….