III Niedziela Wielkiego Postu – 7 marca 2021 r.

1. Zapraszam na nabożeństwa pasyjne:
    – Droga Krzyżowa we wtorek w Młynkowie, w czwartek w Tarnówku, a w piątek w Boruszynie o godz. 17:30
    – Gorzkie Żale w każdą niedzielę Wielkiego Postu o godz. 15.00. w Boruszynie
  2. Z racji Roku św. Józefa została odnowiona Figura św. Józefa z Dzieciątkiem Jezus umieszczona w naszym Domu św. Józefa. Zachęcam do modlitwy za wstawiennictwem św. Józefa i naśladowania cnót św. Józefa. Obecnie odnawiamy krzyż misyjny w Boruszynie.
  3. Dzieci przygotowujące się do I Komunii św. i ich rodziców zapraszam w następną niedzielę na msze św. o godz. 12:00. W czasie mszy świętej dzieci będą miały poświęcone książeczki. Po Eucharystii będzie krótkie spotkanie.
  4. Komunikat naszego parafialnego Caritas:
    Projekt 60+ Dary Żywnościowe został rozliczony. Obdarowaliśmy 120 osób, po 40 na każdą wioskę.
  5. Nasz parafialny Caritas rozprowadza Paschaliki na stół wielkanocny w cenie od 7 zł,- / większa ofiara wspomoże biednych i potrzebujących naszej parafii/.
  6. Biuro parafialne w czynne w środę i piątek po wieczornej Eucharystii oraz w piątek od godz. 10 do 11.
  7. Zmarła śp. Leokadia Bednarek z Młynkowa, lat 87, pogrzeb odbył się w minionym tygodniu. Dobry Jezu…