II Niedziela Wielkiego Postu – 28 lutego 2021 r.

1. W tym tygodniu zakończyliśmy nasze wielkopostne rekolekcje. Bardzo serdecznie pragnę podziękować wszystkim, którzy w nich wzięli udział. Dziękuję za wspólną modlitwę, różne dary złożone na stół proboszczowski, jak i rodzinom, które nas ugościły obiadem, a także za złożone ofiary. Bóg zapłać.
  2. Trwa Wielki Post. Zachęcam do udziału w nabożeństwach pasyjnych:
    – Gorzkie Żale w każdą niedzielę Wielkiego Postu o godz. 15.00 w Boruszynie
    – Droga Krzyżowa: w Młynkowie we wtorek o godz. 17:30; w czwartek w Tarnówku o godz. 17:30; a w piątek w Boruszynie o godz. 17:30
  3. Dziś dzień modlitw, postu i solidarności z misjonarzami, a przed kościołami zbiórka do puszek na dzieło pomocy „Ad Gentes”.
  4. Biuro parafialne czynne po wieczornej Eucharystii w środę i piątek.
  5. W tym tygodniu I piątek miesiąca. Z tej okazji spowiedź święta przed Drogą Krzyżową.
  6. Nasz Caritas rozprowadza Paschaliki Wielkanocne na stół wielkanocny w cenie 7 zł.
  7. W naszym radiu w poniedziałek audycja: „Poniedziałek przy mikrofonie” o godz. 10:00.
  8. Intencja dla Wspólnoty Żywego Różańca na marzec: „O łaskę nawrócenia dla zatwardziałych grzeszników zwłaszcza z naszej parafii”.
  9. Zmarł śp. Jerzy Januchowski z Boruszyna, lat 74; pogrzeb odbył się w minionym tygodniu oraz śp. Pelagia Czekała z Młynkowa, ostatnie lata przebywała w Łobżenicy, lat 77; pogrzeb odbędzie się w środę o godz. 11.00 w Boruszynie. Dobry Jezu…