II NIEDZIELA PO BOŻYM NARODZENIU – 3 stycznia 2021 r.

II NIEDZIELA PO BOŻYM NARODZENIU – 3 stycznia 2021 r.

 1. Trwa Kolęda. Zapraszam na mszę świętą i śpiew kolęd na godz. 17:00:
  – w poniedziałek parafian z Tarnówka (91-120)
  – w wtorek parafian z Tarówka (121-150)
  – w czwartek parafian z Tarnówka (151 do końca i tych którzy przynależą do Tarnówka)
  – w piątek parafian z Młynkowa (1-30) na godz. 17:00
  – w sobotę parafian z Młynkowa (31-60) na godz. 16:00
  Tradycyjnie podczas kolędy można złożyć dobrowolną ofiarę kolędową z podpisaną kopertą ofiarodawcy. Ofiary będą przeznaczone na spłatę długów naszej parafii.
 2. W środę – Uroczystość Objawienia Pańskiego- czyli Trzech Króli. Msze święte u nas tak, jak w każdą niedzielę. Będzie można zakupić Kredę, kadzidło i mirrę. Taca jest przeznaczona na misję. Nie będzie u nas orszaku Trzech Króli z racji panującej pandemii.
 3. W poniedziałek o 10:00 – Audycja radiowa – „Poniedziałek przy mikrofonie”
 4. Została wznowiona działalność parafialnego fb. Zainteresowane osoby, które chciałyby pomóc w  prowadzeniu fb proszę o osobisty kontakt ze mną lub z panią katechetką Lucyną Frieske. Bardzo dziękuję dzieciom i młodzieży za pielęgnowanie tradycji kolędowania świątecznego. Dzięki Wam możemy jako wspólnota kolędować Jezusowi. Takie mamy trudne czasy, ale miejmy nadzieję, że za rok będzie już inaczej, jak było każdego roku. Musimy przetrwać jeszcze razem ten trudny dla nas wszystkich czas. Dziękuję rodzicom i wszystkim z rodziny, którzy pomagają dzieciom w nagraniu kolęd.
  Przypominam, że wysyłając zdjęcie na fb jest to jednoznaczne z wyrażeniem zgody na jego publiczne rozpowszechnianie wizerunku. Nadal Was zachęcam kolędujmy Jezusowi.