17. rocznica śmierci Papieża

W niedzielę, 3 IV 2022 r. w kościele pw. Św. Rodziny w Młynkowie uczniowie wraz z Panią dyrektor i nauczycielami Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Młynkowie, aby uczcić 17. rocznicę śmierci Jana Pawła II przygotowali montaż słowno-muzyczny. Uczniowie zaśpiewali piosenki: „Wiara w siebie”, „Kochamy Cię Janie Pawle II” oraz  pieśń „Maryjo śliczna Pani”. Dziewczynki z VII klasy recytowały piękne wiersze o Janie Pawle II „Jak Ci dziękować” oraz „Un uomo venuto da molto lontano”. Oddaliśmy w ten sposób cześć naszemu ukochanemu Ojcu Świętemu Janowi Pawłowi II. Dziękujemy za pamięć i aktywne uczestnictwo oraz zaangażowanie we Mszy Świętej Społeczności szkolnej z Młynkowa, której Patronem jest Jan Paweł II – wzór do naśladowania.