18 Niedziela Zwykła

5 sierpnia 2018 r.

1. Święto Przemienienia Pańskiego w najbliższy poniedziałek 6 sierpnia. Eucharystia w naszym kościele parafialnym, w Boruszynie, o godz. 10.00.
  2. proboszcz będzie na urlopie od poniedziałku 6 sierpnia do poniedziałku 13 sierpnia. Nie ma Eucharystii w dni powszednie od wtorku 7 sierpnia. Eucharystia w sobotę i niedzielę wg stałego porządku. W przypadku ważnej sprawy, proszę dzwonić na telefon parafialny.
  3. Katecheza przed chrztem dziecka, w czwartek 9 sierpnia o godz. 19.00. w Domu Św. Józefa, w Boruszynie.
  4. Tydzień temu na pojazdy dla misjonarzy zebraliśmy 1684 zł. Za tydzień przed kościołami, sierpniowa zbiórka na Parafialny Fundusz Gospodarczy. Za wszystkie ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać!
  5. Dożynki Parafialne w środę 15 sierpnia, w Uroczystość Wniebowzięcia Matki Bożej, w Boruszynie o godz. 12.00.
  1. BIURO PARAFIALNE CZYNNE dopiero w piątek 17 sierpnia od 10 do 11.
  2. Zapowiedzi I: Tomasz Budaj z Tarnówka i Alicja Wasielewska z Kruteczka zamierzają zawrzeć sakramentalny związek małżeński.
  3. Przed kościołem polecam najnowszy numer „Przewodnika Katolickiego”.

w sprawach pilnych proszę dzwonić pod nr tel.: 67 255 15 22

ks. Marek Jański  proboszcz

5 – 15 sierpnia 2018

18 Niedziela Zwykła             5 sierpnia

MŁYNKOWO                          9.00.   śp. Helena Mądrowska 9 r.śm.,

TARNÓWKO                          10.30.  śp. Grażyna Kempińska, zm. z rodz. Henke i Budajów /chrzest podczas Eucharystii/

BORUSZYN                            12.00.  śp. Dariusz Ogiński 11 r.śm., Dorota Wilk i zm. z rodz.  /chrzest po Eucharystii/

Poniedziałek                          6 sierpnia Przemienienie Pańskie

BORUSZYN                             10.00.  o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Emilki

Sobota                                       11 sierpnia

BORUSZYN                            17.00. 30 rocznica urodzin Patrycji

BORUSZYN                              18.30. 18 rocznica urodzin Klaudii, z podziękowaniem za dar życia z prośbą o wszelkie łaski, zdrowie dla Jubilatki i całej rodziny

19 Niedziela Zwykła             12 sierpnia

MŁYNKOWO                          9.00.   śp. Ludwik Pankowski 18 r.śm., zm. z rodz. Pankowskich, Rajek, Cieślik i Grześ

TARNÓWKO                          10.30.  śp. Maria 1 r.śm., Władysław Januchowscy

BORUSZYN                            12.00.  rez.

Wtorek                                     14 sierpnia św. Maksymiliana Marii Kolbe

MŁYNKOWO                         17.00. ślubna Daria Pertek i Piotr Kulczewski

BORUSZYN                              18.30. rez.              /chrzest po Eucharystii/

Środa                                        15 sierpnia Uroczystość Wniebowzięcia NMP

MŁYNKOWO                          9.00.   śp. Krystyna Grundt 11 r.śm.

TARNÓWKO                          10.30.  śp. Wojciech Stolarczyk, Krystyna, Stefan Dukat i zm. z rodz.

BORUSZYN                            12.00.  PARAFIALNE DOŻYNKI

10 rocznica ślubu Magdaleny i Łukasza