15 października 2017 r.

1. Drogim Nauczycielom, Wychowawcom, Katechetom i Pracownikom szkół przekazujemy szczególne pozdrowienia i życzenia z pamięcią w modlitwie. Niech Matka Najświętsza Różańcowa obdarza łaskami i wstawia się za Wami u swojego Syna, wyjednując błogosławieństwa tak potrzebne w posłudze kształtowania serc i umysłów młodego pokolenia. Szczęść Boże!
  2. Trwa miesiąc modlitwy różańcowej. Od poniedziałku do piątku nabożeństwa różańcowe w każdym kościele naszej parafii dla dzieci, młodzieży i dorosłych o godz. 18.00. w sobotę w Boruszynie o godz. 18.00. W niedzielę różaniec odmawiamy rodzinami w domach.
  1. Katecheza przed chrztem dla rodziców i chrzestnych w najbliższą środę 18 października o godz. 19.00. w Domu Św. Józefa.
  1. Młodzież przygotowująca się do sakramentu bierzmowania ma swoje spotkania, każda grupa w swojej miejscowości, przy kościele, w czwartek 19 października o godz. 19.00.
  2. Od czwartku 12 do piątku 20 października ks. proboszcz jest na urlopie. W sprawach ważnych proszę dzwonić na telefony parafialne: stacjonarny lub komórkowy.
  1. Biuro parafialne w tym tygodniu czynne tylko w sobotę po wieczornej Eucharystii.
  2. Dzieci zapraszamy w sobotę, do Domu Św. Józefa na „Południe z Jezusem”.
  3. Tydzień temu na stypendia dla zdolnej młodzieży z biednych rodzin zebraliśmy 1410 zł 70 gr. Dzisiaj październikowa zbiórka na Parafialny Fundusz Gospodarczy a za tydzień przed kościołem zbiórka na Misje Święte. Za wszystkie ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać!
  4. Polecam najnowszy numer Przewodnika Katolickiego.

Marek Jański

90,2 FM

audycja „Poniedziałek przy mikrofonie” o godz. 18.30.

8 – 21 października 2017

27 Niedziela Zwykła           8 października DZIEŃ PAPIESKI

MŁYNKOWO                        9.00.    śp. Stanisław, Zofia, Teodor Bielejewscy, Leokadia, Roman, Karol Jędrzejczak, Kazimierz Streich, Jerzy Niewald

TARNÓWKO                         10.30.  śp. Kazimierz, Irena Wieczorek, Kazimiera Wassel

BORUSZYN                           12.15.  śp. Dariusz Ogiński, Bożena, Edward Ogińscy, Stanisław Konys, Dorota, Janina, Henryk Wilk

Wtorek                                   10 października

MŁYNKOWO                        18.30.  śp. Franciszek Sotek 1 r.śm.

ŚRODA                                   11 października

BORUSZYN                           18.30.  WSPÓLNA

1. 20 rocz. ślubu Danuty i Sławomira
  2. 20 rocz. ślubu Katarzyny i Sławomira
  3. o zdrowie dla Weroniki, Eugenii, Krystyny, Rajmunda, Jakuba
  4. o dar zgody i pojednania w małżeństwie
  5. o Boże błogosławieństwo i zdrowie w rodzinie
  6. o nawrócenie serc, przebaczenie, zgodę i pokój w rodzinie
  7. śp. Ireneusz Kubiś 3r.śm. i zm. z rodz.
  8. śp. Michał Klewenhagen 9 r.śm., zm. z rodz. Nowackich
  9. śp. Barbara Szefer i Stanisław Cierniak
  10. śp. Kazimierz Gacek 20 r.śm., Bogdan Nowak, Henryk Pietrzak i zm. z rodz. Gacek i Oltmann
  11. za zm. z rodz. Pawlików, Kulków, Grabickich, Begrów, Kochów, Barbarę i Henryka Drajer
  12. śp. Wiktor Łukaszewski z okazji imienin
  13. śp. Stanisław Kulka od Alicji i Adama Kluk oraz Ryszarda Wieczorka
  14. śp. Albin Ciężki od rodziny Nowaków
  15. śp. Edmund Kulka od Eugenii i Romana Begier z rodziną
  16. śp. Maria Januchowska od rodziny Kabat i Dyczkowskich
  17. śp. Halina Białasik od dzieci
  18. śp. Kazimiera Bobnowska od siostry Bogumiły z mężem

W TYM TYGODNIU NIE MA EUCHARYSTII W CZWARTEK I PIĄTEK

ZAPRASZAMY NA NABOŻEŃSTWA RÓŻAŃCOWE O GODZ. 18.00.

Sobota                                    14 października

BORUSZYN                           18.00.  różaniec

BORUSZYN                           18.30.  30 rocz. ślubu Małgorzaty i Pawła

28 Niedziela Zwykła           15 października

MŁYNKOWO                        9.00.    śp. Tadeusz Oltamnn 2 r.śm., Włądysława, Antoni Oltmann, Anna, Edmund Gryka, Kazimierz Gacek i zm. z rodz.

TARNÓWKO                         10.30.  śp. Krystyna Grundt, Józefa, Edward Lubkowscy i zm. z rodz.

BORUSZYN                           12.00.  śp. Jadwiga, Zygmunt Bydałek, Krystyna, Zygmunt Dobscy

W TYM TYGODNIU NIE MA EUCHARYSTII OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU

ZAPRASZAMY NA NABOŻEŃSTWA RÓŻAŃCOWE O GODZ. 18.00.

Sobota                21 października

BORUSZYN         16.00.  50 rocz. ślubu Ireny i Stanisława Myszka

MŁYNKOWO      17.15. 18 rocz. urodzin Aleksa

BORUSZYN         18.00.  różaniec